SOKOLOVNA SUŠICE
Pilsner Restaurant & Music Club

Připravujeme pro Vás:

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Dnes je pondělí 10. 12. 2018 a svátek má Julie
Hudba pro Vás:
Přihlášení:
Uživatelské jméno:
Heslo:
8.4.2010

Fotky z jubilejního JA na webu

Právě byly přidány fotky z jubilejního Jungle Attacku v sušické sokolovny...všichni včetně nás se výborně bavili. A ti, kteří nedorazili můžou jen smutně slzet nad fotečkama od Sharky.

29.3.2010

Sušice jungle attack již tuto sobotu

Ano, je to pravda! Sušický Jungle Attack, kde se vystřídala kompletní česká dnb špička, ale i několik hostů ze zahraničí čeká v sobotu 3.dubna již 15.díl a snad mne každý dá za pravdu, že tyto kulatiny bude potřeba pořádně oslavit. Alespoň tak kvalitně jako kulatiny vašeho dědečka či babičky!
Jako hlavní gratulant dorazí vynikající dj Glyon ze sousedního Rakouska ze známé seriouz seriez Crew. Na kvalitní zvuk, světla, šatnu či stánek s párkama Vás již lákat nebudeme to již víte, že je u SJA standard. Co ale bude nového? Spíš než nového to bude starého. Úmyslně se tak trošku vrátíme do minulosti a připomene si první díly a atmosféru této nezapomenutelné série akcí.
Stage s djs proto najdete na místě kde stála uplně poprvé a výzdobou si také připomene první díly SJA. Snad si ještě někdo vzpomene...:))  No a jelikož sami víme, že tohle všechno bude  potřeba pořádně oslavit, tak si pro Vás majitelé sušické sokolovny připravili akci na celé láhve vybraného alkoholu za super ceny a my jako Wenkow Vám několik láhví jako dárek za "podporu SJA" věnujeme grátis!! Těšíme se na Vás!

16.3.2010

Naši residenti vyrážejí do Klatov

 

 

Residenti Sušické Sokolovny společně roztančí Klatovskou Střelnici. Jako další host elektrikářského večírku druhá polovina projektu Chicken Guys jihočech Efendy.  Těšit se na ně můžete už 2.4. v Klatovské střelnici.

26.2.2010

Rozhovor s kapelou Wohnout k Sušickému koncertu 6.3. v sokolovně

Ahoj kluci, chtěl bych se Vás zeptat na pár otázek.

 

Loni jste vydali desku s názvem „karton veverek“ deska se prodávala on-line na internetu jak jste spokojeni s prodejem?

Prodej na internetu byl dobrej, ocenění nic moc.

 

Jste jedna z mála kapel, která za rok zvládne spousty koncertů a fesťáků, zajímalo by mě jak to zvládáte, co na to Vaše rodiny?

Všichni jsou nadšeni, děláme co můžem.

 

Co máte raději, koncert v klubu, hale a nebo buřta, pivko a fesťák?

No tak, halu určitě ne, na tom se shodneme všichni..klub a fesťák, každý má své kouzlo, takže obojí.

 

Zajímalo by mě jestli se věnujete jen Wohnoutům a nebo máte ještě každý svou „bokovku“ (projekt)?

Zemánek má Pavaroti revival, Homolka je Tobolka, já mám dýdžeje Chrousta a Matěj hraje s Božejákama.

 

Před rokem jste hráli v Sušici poprvé, co si z návštěvy pomatujete. Byl to výlet na „andělíček“ (kaple nad městem), finále extraligy a nebo spocenej dav pod podiem?

Já si pamatuju finále extraligy i ten dav pod podiem, ale taky si pamatuju na pana hasiče s knírem.

Děkuji za rozhovor.

Fenek Steiner

16.2.2010

Video z WOHNOUT TV

2.2.2010

Sušice jungle attack

30.1.2010

Tak abyste věděli co vás 5.2 čeká a nemine - v sušické sokolovně rozhostí se drumandbassové orgie. Z brněnské reddrum crew Rippa a Hrr.Nec roztočí spolu třetí gramec. Na ještě větší prostor v Music klubu se můžete těšit, u stánků s párkama zas malinko zhřešit. Šatna ošéfovaná bude zase, takže se nebojte, bundy nebudete mít jako prase. Na parket si přineste parádní svářečskou masku, aby Vám ten nový laser neudělal na tváři nejednu vrásku. A kdo by měl zájem o kulturní vložku, může zajít do Kloubu pohladit i svou psychickou složku. DnB live projekt skyline bude tu muzicírovat, tak se tam můžete jít producírovat. Celý wenkow teší se na brzkou shledanou, sušická párty je tu jak na zavolanou.
Ještě jednu dobrou radu Vám nakonec dám, vemte si skafandry, dildozlega a hodně dam...

Začátek < 2 5 8 11 14 17 20 23 26 29 32 35 38 41 44 47 50 53   ... 54 55 56 57 58 ...   59 62 65 68 > Konec
Pro zobrazení archivu novinek klidkněte ZDE